Toptancı41.com'a üye olarak bahçe mobilyası, ev gereçleri, mutfak gereçleri, temizlik ürünleri, kırtasiye ürünleri, spor malzemeleri gibi kategorilerde sunduğumuz geniş ürün çeşidi, uygun fiyat, kolay alışveriş ve hızlı teslimat avantajlarından faydalanabilirsiniz. Aradığınız ürünlere kullanıcı dostu tasarım sayesinde kolayca ulaşabilir, ürünleri fiyat aralığına, markasına ve kategorisine göre filtreleyebilirsiniz. Farklı ürün kategorilerinde yapılan kampanya ve indirimlerden herkesten önce haberdar olup, karlı alışverişler yapabilirsiniz. 

Bir defaya mahsus olarak gireceğiniz iletişim bilgileri, teslimat adresi, fatura adresi gibi bilgiler ile siparişinizi tamamlayabilir, sipariş listenizden eski siparişlerinize ulaşabilirsiniz. Toptancı41 kampanyaları ile ilgili bilgilendirme e-posta ve SMS almak için duyuru listesine dahil olabilirsiniz.

https://www.toptanci41.com/kayit-ol sayfasından gerekli alanları doldurarak sitemize başarıyla üye olabilirsiniz.

Evet, sitede üye olmadan da sepet oluşturabilir ve alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Toptanci41.com'a üye iseniz siteye giriş yaptıktan sonra “Hesabım" sayfasından “Adreslerim" menüsüne giderek kayıtlı adresinizi silebilir, güncelleyebilir veya yeni adres ekleyebilirisiniz.

Üyelik e-mail adresinizle doğru şifrenizi girdiğinizden emin olduktan sonra, hala üye girişini gerçekleştiremiyorsanız, 0262 335 6 335 üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Toptanci41.com'a üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım" sayfasından “Adreslerim" menüsüne giderek kayıtlı adresleriniz üzerinde değişiklik yapabilir, kayıtlı adresinizi silebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.

Şifrenizi unuttuysanız “Üye Girişi ekranından “Şifremi Unuttum” bağlantısına tıklayarak, e-posta adresinize yenileme e-postası gönderebilir, e-posta adresinize gelen “Şifre Yenile” yazısına tıklayarak yeni bir şifre oluşturabilirsiniz.

Üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım" sayfasında bulunan “Parola Değiştir” menüsünden şifrenizi değiştirebilirsiniz.

Toptanci41.com'a üye iseniz, üye girişi yaptıktan sonra “Hesabım” menüsüne gelerek üye ve kullanıcı bilgilerinizi güncelleyebilir, şifre ve adres bilgilerinizi değiştirebilir veya yeni adres ekleyebilirsiniz.

İndirim ve kampanyalardan haberdar olmak için her sayfanın altında bulunan "Bültenimize Abone Olun" bölümüne mail adresinizi yazarak bültenimize kayıt olabilirsiniz.